Kalendarz imprez

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Towarzystwo Cyklistów w Jaktorowie

Planowane przedsięwzięcia organizacyjne Towarzystwa Cyklistów w Jaktorowie na 2021 rok.

 

Spotkania miłośników turystyki rowerowej.

Zbiórki i starty wszystkich poniżej zaplanowanych wyjazdów, odbywać się będą przy skrzyżowaniu ul Chełmońskiego z ul. Wyczółkowskiego - w południowej części, szeroko pojętego obszaru Jaktorowa. Członkowie TCJ w miarę pogodowych możliwości, biorą udział w koszulkach Stowarzyszenia. Każdy z uczestników, obowiązany jest do przestrzegania i stosowania przepisów dla rowerzystów, zapisanych w prawie o ruchu drogowym. Przewodnik, który jest autorem wybranego celu jak i trasy, powinien poinformować o zaplanowanym wyjeździe, tak, co do ilości kilometrów, możliwych utrudnieniach, jak też zadecydować o ewentualnym podziale uczestników na mniejsze grupy oraz powinien wyznaczyć z pośród przybyłych - osoby zabezpieczające sprawne i bezpieczne przemieszczanie po trasie.

  •  

 

Wycieczki krajoznawcze i realizacje kulturalne.

  • 26.11. -  godz. 16.00 autokarowy wyjazd członków i sympatyków TCJ do Teatru Muzycznego w Łodzi na koncert piosenek francuskich "C´est si bon". Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zapisu. Koszt 85,00 zł.
  • 11.12. - planowane  uroczystości związane z XV - leciem Towarzystwa Cyklistów, ze względu, na nadal istniejące zagrożenie epidemiologiczne, odbędą się w pierwszym półroczu 2022 roku. Szczegóły zostaną podane w późniejszym terminie.